🚇 Метро на Виноградар: новий тунелепрохідний щит «Вікторія» прибуде у вересні, але фінансування будівництва на 2026 рік

Telegram WhatsApp

Цена договорная

Продам Другое
🚇 Метро на Виноградар: новий тунелепрохідний щит «Вікторія» прибуде у вересні, але фінансування будівництва на 2026 рік урізали Про це в коментарях у Фейсбуці заявив Максим Шкіль - власник компанії «Автострада», яка є генпідрядником з добудови гілки метро на Виноградар. За його словами, щит "Вікторія" вартістю в €15 млн фактично новий — від попереднього щита «Галина» взяли лише деякі елементи. 💸 Щодо фінансування проєкту, за словами бізнесмена, ситуація гірша: при плані в 6,5 млрд грн на цей рік реально з бюджету міста виділено лише 1,6 млрд грн. Водночас недофінансування будівництва метро це в тому числі наслідок того, що КМДА направило 2 млрд грн на недоцільні проєкти. Зокрема, на непотрібний капремонт проспекту Лобановського за 800 млн грн та капремонт Харківського шосе вартістю 1,2 млрд грн. Нагадаємо, Правий тунель від станції «Сирець» до станції «Рогозів Яр»довжиною 1256 метрів вже прокладено щитом «Галина», проте через поломки його не змогли застосувати до прокладання Лівого тунелю. Відповідно, після купівлі та запуску нового щита на покладання тунелю піде від 6 до 10 місяців. І ще кілька місяців на укладання рейок, електричного та іншого обладнання у тунелях. Виходить через розвал Метробуду і мародерство на території будмайданчика кияни переплатили 750 млн грн тільки за повторне виготовлення щита. І це ще невідомо, скільки там розікрали більш дрібного, поки на майданчику не було охорони. Дуже київська історія🤨 📍 Пасажири Києва
👁 1 просмотров 📅 28.06.2026 🆔 395293
Местоположение